MEZOLIFT - ZASTRZYK MŁODOŚCI

MEZOLIFT - ZASTRZYK MŁODOŚCI

Młodość i piękno niezmiennie kojarzy się nam z gładką, przyjemną w dotyku, nawilżoną, napiętą i sprężystą skórą. Niestety wraz z upływem czasu wiotczeje i traci elastyczność, a twarz lecz nie tylko ona wygląda na zmęczoną i pozbawioną witalności. Sygnałem jest poszarzały koloryt, przesuszenie, widoczne bruzdy i zmarszczki oraz wiotkość i "nawisy" skórne, np. "chomiki" czy opadające powieki.

Najprostszym sposobem na to, aby przywrócić jej zdrowy wygląd jest odpoczynek a także zabiegi regenerujące, rewitalizujące, odżywcze, nawilżające i pobudzające.

Wykorzystanie do zabiegu preparatów na bazie kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, kwasów nukleinowych, peptydów dają spektakularne efekty odmłodzenia. Przynoszą orzeźwienie, wyciszenie i równowagę dla skóry.
Świetnie sprawdzają się również w obszarach tzw. "trudnych do poprawy" między innymi: okolice oczu, skóra wokół ust, dekoltu oraz dłoni, obręcze szyi lub jej pergaminowa skóra.

Aby odbudować naturalną strukturę skóry wystarczy dać jej to, czego jej brakuje - naturalnych składników, które przestała produkować. Preperaty pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu co przyczynia się do widocznej redukcji bruzd i zmarszczek. W przypadku skóry wiotkiej przywracają utraconą elastyczność. Utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia. Poprawiają napięcie, strukturę i dają efekt liftingu. Dodają skórze blasku i odmładzają. Zmarszczki znikają. 
Efekty zabiegu są naturalne i dyskretne oraz trwałe.

Pod powierzchnią skóry, którą widzisz, jest skóra jakiej pragniesz. Odkryj ją już dziś.