MIKROPIGMENTACJA - ODTWORZENIOWA, NAPRAWCZA

MIKROPIGMENTACJA - ODTWORZENIOWA, NAPRAWCZA

Jest specyficznym, wąsko specjalistycznym zabiegiem. Jej celem jest podkreślenie atutów urody z jednoczesnym ukryciem ewentualnych niedoskonałości. Poprawnie wykonana powinna wyglądać naturalnie, nie wykazywać cech przerysowania.

Dla niektórych to powrót do normalnego życia. Blizny i inne defekty skóry powstałe po urazach, chorobach, skomplikowanych operacjach czy innych trudnych zdarzeniach losowych można dziś ukryć implantując w skórę odpowiednio dobrane kolory barwników. Dzięki błyskawicznemu wpływowi na poprawę wyglądu a zarazem samopoczucia, ma szczególną wartość i kluczowe, nieocenione znaczenie o podłożu psychologicznym w powrocie do zdrowia, odzyskaniu radości życia i wiary w siebie.

Podobnie wygląda sytuacja z modyfikacją nieudanych makijaży permanentnych /sinych ust, niebieskich czy łososiowych brwi oraz rozlanych kresek na powiekach, a także nieudolnych prób "powiększenia ust" makijażem permanentnym/. Sposób usunięcia, rozjaśnienia czy korekty jest za każdym razem dobierany indywidualnie. Zabieg ma tę zaletę, że ogranicza do minimum ryzyko powstania blizn a proces gojenia przebiega w sposób bardzo delikatny.

Radość ludzi, którym można pomóc jest potężną motywacją do kolejnych działań.

Jeśli czujesz, że powinnaś lub musisz coś zmienić - zapraszamy.