PO NITCE DO PIĘKNA ...

PO NITCE DO PIĘKNA ...

Nici PDO służą do wykonywania zabiegów rewitalizacji, wygładzania zmarszczek, konturowania oraz liftingu twarzy i ciała. Powstały, by przywrócić młodość bez ingerencji skalpela. Wskazane są przy oznakach zwiotczenia i opadaniu tkanek miękkich.
Zabiegi z ich zastosowaniem pobudzają mechanizmy samoregulacji skóry, poprawiają jej jędrność i sprężystość. W niedługim czasie stan skóry ulega znacznej poprawie. 

Pierwsze efekty zastosowania nici widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu. W trakcie kolejnych tygodni rozpoczyna się proces regeneracji skóry i stopniowej rewitalizacji. Zostaje pobudzona synteza włókien kolagenowych, a ich ilość wyraźnie się zwiększa. W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, staje się ona widocznie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Następuje wygładzenie zmarszczek oraz nowy, ładny owal twarzy. Poprawie ulega także jej koloryt. Odzyskuje piękny blask. 

Nici można z powodzeniem stosować w obszarach czoła, brwi, policzków, okolic ust, podbródka i szyi, dekoltu oraz piersi, okolic ramion i wewnętrznej strony ud oraz pośladków i brzucha. 

Zastosowanie nici PDO w obszarach gdzie zwykle podawana jest toksyna botulinowa pozwala na uzyskanie zbliżonego, ale bardziej miękkiego efektu. W przypadku procedur z użyciem nici łatwiejsze jest stopniowanie efektu zabiegu i zachowanie naturalności.
Spektakularna przemiana jest widoczna zaraz po zabiegu a wraz z upływem czasu efekt tylko się wzmacnia i trwa około dwóch lat.

Zastosowanie w jednym zabiegu nici i mezoliftu lub nici wraz z osoczem bogatopłytkowym ewentualnie fibrynami zwiększa jego efekty.

Alternatywa dla zabiegu z użyciem botoxu i wypełniaczy.

To idealny sposób na odzyskanie pięknego i młodego wyglądu. Naturalność i subtelność staje się kluczowym trendem. Żadna osoba nie chce wyglądać "na zrobioną". Oczekujemy efektu wypoczętej, promiennej skóry, jak po świetnym urlopie.