O CZYM MARZĄ KOBIETY ... ?

O CZYM MARZĄ KOBIETY ... ?

O pięknej, młodej, głądkiej i jędrnej skórze...... 

Przez cały rok, kobiety w każdym wieku szukają sposobów na wiotką skórę.
Perfekcyjnie jędrna skóra to przywilej nastolatek, bo tylko one mają naturalnie dużą zawartość kolagenu i elastyny, białek odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość. Niestety, już w okolicach dwudziestych urodzin, produkcja tych cennych substancji spowalnia a skóra zaczyna się starzeć.

Medycyna estetyczna ma wiele zabiegów na tego typu problemy. Ich rezultatem jest przede wszystkim napięcie skóry oraz pobudzenie organizmu do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i przebudowy tkanek. Końcowym ich efektem będzie widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu. Pierwsze rezultaty będą widoczne od razu po zabiegu, a ostateczny efekt osiąga się po około trzech miesiącach.

Paniom, które chcą głęboko nawilżyć skórę, przywrócić jej blask i jędrność oraz poprawić ewentualną utratę objętości owalu twarzy polecam mezoterapię stymulatorami tkankowymi na bazie między innymi kwasu hialuronowego, aminokwasów, peptydów, witamin, kwasów nukleinowych czy hydroxyapatytu wapnia. 
Drugim zabiegiem wartym polecenia jest wykorzystanie osocza bogatopłytkowego czy fibryn - komórkowej i stelażowej. Wysokie stężenie płytek krwi zawiera olbrzymią ilość substancji czynnych, naturalnych czynników wzrostu niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy i regeneracji. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wygładzona i uzyskuje zdrowy wygląd. Poprawia się jej napięcie i elastyczność, staje się bardziej gęsta a problem wiotkości znika.
Kolejnym bardzo skutecznym zabiegiem będą nici PDO - lifting i rewitalizacja. Zabieg jest szczególnie polecany kobietom po czterdziestym roku życia, u których pojawiły się oznaki zmniejszonej produkcji kolagenu. Nici PDO pozwalają ujędrnić skórę twarzy i ciała, stymulując produkcję kolagenu i elastyny bardzo skutecznie pomagają redukować zmarszczki. Są w pełni rozpuszczalne a zabieg może być powtarzany w razie konieczności.
Świetnie sprawdzają się zabiegi łączone, np nici PDO wraz z osoczem czy fibrynami w jednej procedurze zabiegowej. W tym wypadku własny materiał dodatkowo przyśpiesza wszelkie procesy "naprawcze w skórze". 

Drogie Panie... bez względu na to jaki zabieg wybierzecie - proszę pamiętać o potrzebie snu, odpoczynku - również psychicznego i zmiany nawyków żywieniowych. Umiarkowany wysiłek fizyczny, picie większej ilości wody i dieta zawierająca minimalną ilość soli, cukrów i przetworzonej żywności to pierwszy krok do poprawy kondycji Waszej skóry. Reszta, to tylko dodatek... ale przydatny.

Wspaniała, pewna siebie i wolna Kobieta.... Pełna odwagi, uroku, sprytu i niewiarygodnej elegancji. Zmysłowa, doskonała i uwodzicielska, perfekcyjna i ponadczasowa Kobieta..... TAK! ... TO WŁAŚNIE TY!