ACH TE ZMARSZCZKI.... PO CO CI ONE?

ACH TE ZMARSZCZKI.... PO CO CI ONE?

Zmarszczki to zjawisko wynikające przede wszystkim z naturalnych procesów. Gdy wraz z wiekiem możliwości regeneracyjne naszego organizmu zwalniają, dochodzi do zwiotczenia włókien kolagenowych i elastyny. Skóra staje się bardziej podatna na grawitację i niestety, prędzej czy później zmarszczki pojawią się u każdego z nas.

Wyróżniamy zmarszczki mimiczne, które powstają w miejscu ruchów mięśni twarzy. Posłoneczne, które powstają na skutek nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. Zmarszczki "śpiocha", które wynikają ze sposobu ułożenia podczas snu /dla twarzy i piersi najbardziej szkodliwe jest spanie na brzuchu/. Zmarszczki grawitacyjne, na które narażony jest każdy z nas /powstają gdy skóra traci jędrność oraz gęstość i nie jest w stanie stawić oporu grawitacji/.

Dobrze ułożony plan działania pozwoli opóźnić ten proces zachowując na dłużej młody i naturalny wygląd. Im wcześniej zaczniemy profilaktykę przeciwstarzeniową tym lepiej w myśl zasady, że lepiej zapobiegać.
Nigdy nie jest za późno, nawet gdy zmarszczki już się pojawiły. W dzisiejszych czasach zmarszczki nie są problemem, którego nie możemy się pozbyć. Duża ilość dostępnych zabiegów daje możliwość wyboru i dostosowania go do naszych potrzeb. Dzięki temu każdy może się cieszyć piękną i gładką skórą.

Mimo pozbycia się zmarszczek - należy pamiętać o rewitalizacji skóry.
Zabieg ma za zadanie szybko pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny a także dobrze ją nawilżyć.

"Przywracanie młodości" w sposób naturalny powoduje spektakularne efekty odmłodzenia przy zachowaniu własnych rysów twarzy.