"PROSTOTA TO PIĘKNO" - ŻYJ WEDŁUG TEJ ZASADY

"PROSTOTA TO PIĘKNO" - ŻYJ WEDŁUG TEJ ZASADY

No właśnie.... ale przecież żyjemy w świecie, w którym jesteśmy zmuszani do przejmowania się tym jak wyglądamy. Presja bywa jeszcze większa, jeśli należymy do grona tzw. "śmietanki". Nie ma nic gorszego niż starzenie się w inny sposób niż to sobie wyobrażamy.

Celebryci - wydają się być żywym ucieleśnieniem doskonałości, wyobrażeniem tego, jak chcielibyśmy wygladać. Niezależnie, gdzie się pojawiają, zawsze wyglądają bez zarzutu.

Hmmmm.... Panowie mają łatwiej, jak zawsze ... No a my, kobiety ... chcemy wyglądać zawsze w "świetnej formie". Zmieniać wygląd zgodnie ze swoim uznaniem i gustem, we wszystkich swoich odsłonach wyglądać absolutnie oszamiałająco. Tak samo niesamowicie z makijażem lub bez niego i być naturalną pięknością.....
Marzenie wielu kobiet jeśli nie wszystkich kobiet.....

Drogie Panie, musimy od czasu do czasu odpocząć od makijażu, wysokich obcasów i "poszarpanych fryzur".
Bez paniki, już wyjaśniam.... Nie jest prawdą, że aby być piękną potrzeba dużo na twarzy. Należy pamiętać, że rytuałem piękności są nie tylko kosmetyki i ubrania, ale przede wszystkim na czele powinien znaleźć się 7 - 8 godzinny spokojny sen, zdrowe i racjonalne odżywianie a także codzienna gimnastyka oraz spacery i to poza cetrum miasta, pozytywne myślenie - czasem samolubne i "rozpieszczanie" samej siebie poprzez relaksujące kąpiele z dodatkiem płatków róż i fantastycznej muzyki z odrobiną dobrego wina..... i maseczką na twarzy.....  Ale się rozmarzyłam.... Spełnienie tych wszystkich rzeczy wydaje się przynosić świetne korzyści, zarówno dla naszego ciała jak i ducha.

Można wyglądać pięknie mając na sobie tylko tusz do rzęs i rumieniec na twarzy? Można Panie, można....

Poza tym - pamiętajmy, że z uśmiechem nam do twarzy.